2017 Kırmızı Abiye Modelleri

2.439 views
0

Abiye seçiminde her zaman kırmızı renk favori renk olmuştur. 2017 yılına ait olan abiye modellerde de kırmızı renk oldukça göze çarpmaktadır. 2017 yılı kırmızı renk abiye modellerine göz gezdirdiğimiz de öne çıkan favori olanlar hakkında yazalım.

Kalın askılı askılar omuzlardan düşecek gibi duran göğüs ve sırt açık olan belden oturan etekler bol ve tül olan model, ince askılı askıları da taş işlemeli olan derin göğüs dekoltesi ile göz dolduran belden oturarak etek kısmı hafif açılarak yan şeklinde inen belde tül pencere detayının yanında taş işlemeler olan model, straplez kesim belden oturarak balık olan aynı zamanda kuyruklu olan modelin üst kısmında bolero şeklinde uzun kollu dantel detayı olan göğüs dekolteli olan model, halat şeklinde askıları olan göğüs dekolteli olan modelin belden oturarak bol inen eteği ile eteğin üst kısmında ki parça verev inerken alttaki parça yerle aynı boyda olan olan model oldukça zarif bir görünümdedir.

modern-kirmizi-abiye-modelleri
modern-kirmizi-abiye-modelleri

Kırmızı renk abiye modelleri oldukça fazla olmak ile beraber burada sadece belli bir kısmını yazıyoruz. Kapalı olan 2017 kırmızı abiye modellerden de bir örnek verecek olur isek, uzun kollu kapalı yakalı belden oturan kiloş etekli olan modelin gövde kısmı beyaz dantel işlemelidir ve elbise ile aynı renk kumaştan baş örtüsü de bulunmaktadır. Elbisenin kolları da bol kesimde olan bir modeldir.

Bir önceki yazımız olan Zernişah 2017 Abiye Modelleri Koleksiyonu başlıklı makalemizde Zernişah 2017 Abiye Modelleri ve Zernişah 2017 Abiye Modelleri Koleksiyonu hakkında bilgiler verilmektedir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here