2017 En Güzel Gelinlik Modelleri

2.070 views
0

2017 En Güzel Gelinlik Modelleri

Her genç kızın hayali olan evlilik adımlarının çok stresli ve oldukça yoğun bir dönem olduğunu söylemeden edemeyeceğiz.  Binlerce model ve seçenek arsında bedeninize uygun en şık 2017 gelinlik modelleri ne sahip olmak oldukça zahmetli ve zor bir iş olsa gerek.

Ama sizlere sunacağımız yaratıcı fikirler ile desteklenmiş son trendler ile bu sorunu çözebilirsiniz. Bu senenin en çok kullanılan modelleri arsında öncülüğünü koruyan sırtı açık gelinlik modellerini farklı tasarımlar ile oldukça ilgi çekici hale getirilmiştir.

Arka kısmı bel hizasına kadar oyuk modelleri inci figürleri ile dizayn ederek ip aracılığı ile farklı tasarımlara imza atmaktadırlar. Yine bu sene en tercih edilen prenses gelinlikler ile de Fransız danteli arcılığı ile dökümlü modeller yatıyorlar.

Sihirli değneğiyle kullanıcısının memnuniyetini birinci sıraya alan bu modeller ayakkabıdan boleroya, stil sahibi gelinlerin ihtiyacı olacak her şeyi içinde barındırıyor.

İşte bu gerçekten harika.

Gelinlik Modelleri
Gelinlik Modelleri

Dantel ağrılıklı ihtişamı seven bayanlar tül ile zenginleştirilmiş kuyruklu modelleri tercih edebilirler. Aynı zamanda sadelikten hoşlanan gelinlerimiz ise düz kuyruk kesimine sahip modeli zengin gösteren kısa duvaklı gelinlikler arasında seçim yapabilirler.

En Güzel Gelinlik Modelleri 2017
En Güzel Gelinlik Modelleri 2017

Hiçbir zaman modeli geçmeyen straplez modelleri prenses etek ile kullanarak da harika bir görünüm elde edebilirsiniz. Göz kamaştıran altın ve gümüş motifler ile davetlileri büyülemenin tam zamanı. Sizlere verdiğimiz harika fikirler ile bu senenin tüm gelinlerini mest edeceksiniz, bundan emin olabilirsiniz…

Bir önceki yazımız olan Anne Bowen Gelinlik Modelleri 2017-2018 başlıklı makalemizde 2016 Anne Bowen gelinlik modelleri, Anne Bowen ve Anne Bowen gelinlik hakkında bilgiler verilmektedir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here