2016 Sırt Çantası Modelleri

2.239 views
0

2016 Sırt Çantası Modelleri

Öğrencilerin okul çantalarından esinlenerek tasarlanmış ve belirgin olarak geçen sezon sonlarına doğru popüler olan sırt çantası modelleri 2016’te daha fazla kullanılacak gibi görünüyor. İlk başlarda enteresan giyinmeyi seven bayanların üzerinde görmeye başladığımız sırt çantaları, çok beğenilmesiyle birlikte deri modellerde üretilmeye başlandı ve ister klasik giyimle ister spor giyimle kullanılabilecek bir çanta modeli haline geldi.

Sırt Çantası ModelleriBu çanta modellerinin en çok cezbedici yönü içinin geniş ve çok fazla malzeme alıyor olabilmesi ve kolay taşınabilir olmasıdır. Birçok kadın normal çanta kullandığında yanına almak istediği her şeyi alamıyor. Bu çantaların içi geniş olduğundan istenilen her malzeme – ince bir mont veya şemsiye gibi- rahatlıkla sığdırılabiliyor.

Sırt Çantası Modelleri 2016Yavaş yavaş popüler olmaya başlayan sırt çantalarının 2016 için değişik modelleri de piyasada yer almaya başladı. Bu çantaların modellerinden bahsetmek gerekirse, biraz klasik giyinmeyi seven kadınlar için deriden yapılmış fermuarlı veya çıt çıtlı model çantalar uygun olabilir. Ayrıca yine deri ve ağzı büzgülü çanta modelleri de bayanların seçimine sunuluyor. Bu çantalarda renkler genel olarak siyah ve kahve tonları tercih edilse de. Kıyafet uyumuna göre beyaz veya krem tonları da bir diğer alternatif olarak görülüyor. Bunun dışında spor veya aykırı giyinmeyi seven kadınlar için üretilmiş karışık renkli, değişik şekilli – mesela çöp kutusu şeklinde – ve üzeri çiçek veya değişik şekillerle desenli modellerde üretiliyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here