2016 Kısa Saç Modelleri

1.922 views
0
En İyi Kısa Saç Modelleri

2016 Kısa Saç Modelleri

Merhaba arkadaşlar bu inceleme yazımızda sizler için 2016 yılında kısa saç modellerinde son durum nedir? En trend 2016 kısa saç modelleri ve birbirinden özel saç modellerini bir araya getirdik. İşte Modafesto.com gözünden 2016 kısa saç modelleri…

Modern En İyi Kısa Saç Modelleri
Modern En İyi Kısa Saç Modelleri

Kısa saç modelleri her dönemde moda olabilen, bayanları daha dinamik, enerjik bazı kesimlerde maskülen tavırlarda gösterebilen ve oldukça pratik, modern, kullanımı rahat ve kolay saç stilleridir. Bu senede, özellikle yaz aylarında kulanım kolaylığı bakımından başı çekecek olan birçok kısa saç modeli bulunmakta. Bakalım 2016 kısa saç modelleri arasında neler var? Bunlardan biri saçlar arkada ense köküne kadar iniyor ve önlerde de, katlandırılarak, yanlardan arkaya kadar gelmekte.

Kızıl Kısa Saç Modelleri
Kızıl Kısa Saç Modelleri

İkinci bir model: Soldan sağa köşeden ayrılmış saçlar ardı ardına bol ve kısa katlarla arkaya doğru katlandırılarak gelirken, bu kez ense üzerinde bitiyor. Bu kısacık ve yaz kullanımı için çok elverişli saçları, sarı ve kahve tonlarından seçebilirsiniz.

Kısa Saç Modeli
Kısa Saç Modeli

Bu bahsedeceğimiz marjinal tavırlarda ki saç, çikolata kahve tonlarında ve verevine kesilmiş kâküllerle yüzün önünden yana doğru devam ediyor. Ensesi kısacık alagarson boylarında dır.

Farklı Kısa Saç Modelleri 2016
Farklı Kısa Saç Modelleri 2016

Şimdi bahsedeceğimiz saçsa, ortalama kısa bir saç modeli. Önde en uzun katı çene hizasında biten saçlar, kulak hizasına kadar katlara sahip ve uçlar arkaya doğru kısalarak devam ediyor. Böylece bu saç şekli şekil itibarıyla, yüzü oval ve uzunlamasına gösterebilmekte. Bu yüzden tombul yüz ve yanaklı yanı sıra yuvarlak yüz hatlarında sahip bayanlar rahatlıkla kullanılabilir.

Esmer Ten İçin Kısa Saç Modelleri
Esmer Ten İçin Kısa Saç Modelleri

Yine başka bir kısa saç modeli, soldan sağa doğru önden tek tarafa doğru kat kat katlandırılan saçlar tek tarafta katlandırılarak inerken, diğer tarafta dümdüz mini boylarda kısacık kesilmiş. Bu şekliyle asimetrik ve marjinal bir tavır sergiliyor.

Bir önceki yazımız olan Elçin Sangu Saç Rengi Ve Modelleri başlıklı makalemizde Elçin Sangu Defne Saç Modelleri, Elçin Sangu Saç Modelleri ve Elçin Sangu Saç Rengi hakkında bilgiler verilmektedir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here