2016 Kapri Modelleri Ve Fiyatları

859 views
0

2016 Kapri Modelleri Ve Fiyatları

Yazın sıcak günlerinde rahat kıyafetler her zaman kurtarıcı parçalar olmuşlardır. Kavurucu sıcaklarda dahi hafif kumaşlardan dikilmiş kıyafetler, insanı ferah tutar, sıcaktan bunalmasını önler. Yaz sıcaklarının her geçen gün biraz daha hissedildiği şu günlerde, gardıroplar yazlık kıyafetlere hazırlanıyor. Eğer gardırobunuzda yazın kurtarıcısı kapri pantolonlar yer almıyorsa kesinlikle 2014 yazlık kapri modellerini görmelisiniz.

  Gençler arasında çok yaygın bir biçimde tercih edilen kapriler, bu senede yaza damgalarını vuracak. Çevremizde sık sık rastlayacağımız kapri pantolonlar, yazı müjdelercesine rengarenk desen desen! Yaz aylarının esprili tişörtleri ile harika kombine edilebilen kapriler, her tür bluz, gömlek ve tişört ile kombin edilebiliyor. Üstelik sadece pantolonlar değil kapri eşofman altları da yaz boyunca evde giyiminde de rahatlık sunuyor.

Kapri pantolonlarınızı vücut tipinize göre seçmelisiniz. Kapri pantolonlar, dizin hemen altında bittiği için kısa bacak boyunuz varsa sizi olduğunuzdan daha kısa gösterecektir. Bu nedenle kısa boylu veya bacak boyu kısa olanlar kapri alışverişinde çok kısa kaprilerden uzak durmalılar. Kapri pantolon sizi giydiğiniz anda sarmalamalı, yapışmamalı! Rapçı tarzı olarak niteleyebileceğimiz oldukça bol kesimlerden ise kesinlikle kaçınmalısınız. Dikey çizgili kapri pantolonlar sayesinde daha uzun boylu görünebilirsiniz.

  2015 kapriBuluz, gömlek veya tişört kombinlerine rahatlıkla uyum sağlayabildikleri için istediğiniz her ortamda da gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. İpek, keten gibi kumaşlardan dikilmiş kapriler iş yerlerinde, kot ve dar kapriler ise günlük hayatınızda tercih edebilirsiniz. Kaprilerinizi iş yerinizde uyumlu kemerlerle tamamlayabilir, eğer masa başı çalışıyorsanız sandalet veya babetlerinizle de kombinleyebilirsiniz. Dikkat etmeniz gereken tek şey kapri kumaşının cinsine göre kombin oluşturmak ve çok yüksek topuklu ayakkabılardan kaçınmak.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here