2016 Elbise Modelleri

1.422 views
0
Şifon Elbise Modelleri 2013

2016 Elbise Modelleri
Kadınların içinde rahat ettiği kıyafettir elbise. Tabi hangi elbise modelinin nerede giyileceği de çok önemlidir. Eğer ortama uygun giyinirsek hem dikkat çekeriz hem de kendimiz rahat ederiz. 2016 yaz sezonunda günlük elbiselerde tercih edilen elbise modelleri daha çok kalem formlu dar bandajlı elbiseler ile kloş etekli elbiselerdir. Desen olarak ise çiçekli, puantiyeli, çizgili desenli elbiseler tercih edilmektedir. Renk olarak kırmızı, siyah, mavi, yeşil, pudra, beyaz en çok tercih edilen renklerdendir.

2016 yaz sezonunda özel davet elbiselerinde ise tercih edilen elbise modelleri ise daha çok uzun elbise ile mini elbisedir. Her yaşta bayana uygundur. Eğer gideceğimiz davet bir balo ise en uygun bir tuvalet giymemizdir. Ama bola değil sadece bir akşam yemeği ise tuvalet biraz abartı olacağından güzel sade bir elbise tercih etmemiz daha uygun olur. Mesela; hepimizin dolabında olan sade siyah bir elbise veya modern çizgili elbise modeli bu davet için daha uygundur. Renk tercihi daha çok siyah, beyaz, kırmızıdır

Bir önceki yazımız olan Oscar De La Renta'nın 2017 İlkbahar Koleksiyonu başlıklı makalemizde Oscar De La Renta ve Oscar De La Renta Elbise Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here