2016 Bayan Dövme Modelleri

Posted on Ara 30 2015 - 2:10am by Serdar

2016 Bayan Dövme Modelleri

2016 Bayan Dövme Modelleri, bu sene en çok tercih edilecek bayan dövme modelleri ve geçen yılın en gözde dövme modellerini modafetso takipçileri için bu koleksiyonumuzda bir araya topladık.

En Moda Dövmeler

Günümüz toplumunda fazlası ile yaygınlaşan dövme sanatı artık çok gözde bir hale gelmiştir. Birçok insanın kendisini o şekilde ifade ettiklerini yada daha çok duygularını yansıtmak amacı ile yaptıkları doğrudur. Bazı kişiler içinde ilgi çekmek amacı ile yapılmaktadır. En moda dövmeler hakkında bilgilenmek istiyorsanız bu yazımızı dikkate alarak dövme seçiminizi kolaylıkla yapabilirsiniz. Orantılara göz atıldığı zaman kadınların erkeklerden daha fazla dövme yaptırdığı kanıtlanmış olup, erkeklerin daha az dövme yaptığı belirlenmiştir.

Şık Bayan Dövme Modelleri

Şık Bayan Dövme Modelleri

Her boyut, renk ve desende dövme seçimi yapmak zor olabilir. Her dövmenin kendince bir anlamı mevcuttur. Dövmeyi yaptırmanız durumda bir ömür taşıyacağınızı unutmayıp dövme yapım aşamasında mutlaka seçici olmanız ve seçimde dikkat etmeniz gerekecektir.

Omuz için Dövme Modelleri

Omuz için Dövme Modelleri

2016 da yer alan en popüler dövmeler arasında hem beylerin hemde bayanların kullanacağı yazılı dövme modelleridir. Bir diğer popüler olacak dövmelerden diğeri de aslan dövmesidir. Birçok farklı şekilde aslan deseni mevcuttur. Aslan dövmesini yaptırmanız durumunda cesur ve güçlü anlamını taşıdığını bilmenizi isteriz. Geyik dövmeleride 2016 da popülerlik kazanacak ve birçok kişi de göremeye başlayacaksınız.

Modern Bayan Dövme Modelleri

Modern Bayan Dövme Modelleri

2016 da kadın dövmeleri arasında daha çok narin dövmeler yer alacaktır. Bayanlar dövme yaptırma konusunda oldukça kararsızdırlar ve nereye yaptırmak istediklerine zor karar verirler. 2016 da en popüler ve moda olacak bayan dövmeleri omuzda olmaktadır. Omuzunuza bir kanat, melek yahut kendi resminizi dövme haline getirebilir ve harika bir görünüm elde edebilirsiniz.

Minik Dövme Modelleri

Minik Dövme Modelleri

2016 Bayan Dövme Modelleri

En çok tercih edilen bayan dövme modellerini 2016 Bayan Dövme Modelleri Foto Galeri sayfamızda bir araya getirdik. Beğendiğiniz modeli sizlerde tercih edebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Sokak Modası Stilleri, Street Style Mayıs 2016 başlıklı makalemizde Sokak Modası Stilleri ve Street Style Mayıs 2016 hakkında bilgiler verilmektedir.

Leave A Response