2015 Yaz Pantolon Modası

1.228 views
0

2015 Yaz Pantolon Modası

Kadınların en rahat ve en şık giysileri kuşkusuz pantolonlarıdır. Pantolonlar; hem iş hayatında hem de normal hayatta kadınların en çok tercih ettiği giysileridir. 2015 yazında da vazgeçilmeyecek giysilerden olan pantolonlar; bu yaz çok şık ve renkli tasarımları ile göz kamaştıracak. Vücut hatlarınıza ve zevkinize uygun olarak hepsi özel olarak tasarlanmış harika modelleri 2015 yaz pantolonlarında bulacaksınız. 2015 yaz pantolonlarında; rahatlık ön planda olurken; çiçekli desenler, beyaz renkler yine revaçta olacak. Dar kesim, dar paça kumaş ve jean pantolonlar dar kesim sevenlerin gözdesi olacak. Çizgili, desenli ve bol çiçekli dar kesim pantolonların renkleri capcanlı tonlarda tasarlanmış. Dar kesim sevmeyenler içinse geniş kesimler, geniş paçalı pantolon tasarımları da yer alıyor bu yazın modasında. Bahçevan pantolonlarda, tulumlarda özellikle rahatlıkları açısından pantolon sevenlerin tercihleri arasında yer alacak. Yeşil ve mavinin canlı tonları bütün pantolon modellerinde bu yaz görebileceksiniz.
Yüksek Bel Pantolon Modelleri
Kumaş olarak terletmeyen kumaşların yer alacağı tayta benzeyen dar kesimli pantolonlar en çok ilgi gören pantolon çeşidi olacak. Üzerine uygun şifon bluzlar ve tunikler ile kombine edip 2015 yazının tadını çıkarabilirsiniz. Bu yaz jean pantolonlarda dar kesim modellerin senesi olacak. Dar kesin jean pantolonlarınızın üzerine hem klasik tarzda bluzlar hem de t-shirtler giyip kendi modanızı oluşturabilirsiniz. Jean pantolonlarda her sene olduğu gibi eskitme modeller, yırtık ve yamalı modellerde ön planda olacak.

Bir önceki yazımız olan 2016 Beyaz Pantolon Modelleri başlıklı makalemizde 2016 Beyaz Pantolon Modelleri, Beyaz Pantolon ve Beyaz Pantolon Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here