2015 İstikbal Mobilya Mutfak Modelleri

  566 views
  0

  2015 İstikbal Mobilya Mutfak Modelleri
  2015 yılı, İstikbal markasının özellikle mutfak modelleri konusunda bir hayli tatmin edici üretimler yaptığı yıllardan biridir. Genel anlamda her isteğe, zevke ve diğer mobilya çeşitlerine hitap eden konseptler sayesinde hemen her evin mutfak mobilyası ihtiyacını en modern şekilde karşılamaktadır.

  Fiyat konusunda da genel anlamda bir çok bütçeye hitap eden 2015 istikbal mobilya mutfak modelleri sayesinde evinizi yeniden döşemek ya da yeni bir ev kurmak için mutfağı düşünmenize gerek kalmıyor. Dilerseniz genel anlamda 2015 istikbal mutfak modelleri konseptlerine bakalım.

  1) Arte Mutfak

  Bu konsept, tamamen ferah ve sakin bir mutfak isteyenler için idealdir. Soft Motion özellikle çekmeceleri ve -High Gloss özellikle kapakları ile; krem ve beyaz renklerinin uyumunu bir mutfakta en iyi şekilde sunmakta.

   

  2) Elegance Mutfak

  Mutfağını sıradanın dışına çıkarmak isteyenler için çok sofitike ve kahverengi, siyah tonlarının işlendiği ağır, çekici bir mutfak.

   

  3) Gent Mutfak

  Ferah, sade ve geniş bir mutfak isteyen büyük aileler için ideal bir seçim. Dolap içlerinde yer alan aydınlatmalar ise iyice cazip kılıyor.

   

  4) Karat Mutfak

  Sade olsun ama bir yandan da işlevsel olsun, renk ve duruşu ile ağır bir izlenim yaratsın. İşte tüm bu isteklerinize kahverenginin uyumu ile cevap veren bir model.

   

  5) Alegra Mutfak

  Amerikan tipi ve kullanımı rahat, beyaz renkleri ile ferah bir mutfak isteyenler için gerçek anlamda ideal bir seçenek.

   

  BİR CEVAP BIRAK

  Please enter your comment!
  Please enter your name here