2015 En Trend Gelinlik Modelleri

1.185 views
0

2015 En Trend Gelinlik Modelleri
2015 yılındaki gelinlik modellerinde yılların vazgeçilmezliği ‘danteller’ yine ön planda olacak. Hayalinizdeki gelinliğiniz için; büyüleyici modelleri 2015 sezonun en trendi ile dantelleri fazlalaştırarak gelinliğinize uygulayabilirsiniz. Gelinliklerde etek kısmı fazla kabarık değil bu sene fakat gelinliğinizin üst kısımlarında danteli bolca uygulayabilirsiniz. Gelinliklerde dantelleri ve güpür dantelleri; sırt kısmında ve straplez modellerde oldukça çok göreceksiniz. Aşağıdan yukarıya doğru daralan, balık modellerinde oldukça revaçta olacağı bir yıl olacak. Gelinliğinizin omuz ve sırt kısımlarında hem danteli hem de tülleri uygulayabilirsiniz. Duvağınıza uygun tüller ile gelinliğinizin üzerinde ki tülleri işlemeler, boncuklar ile daha da göz alıcı bir hale getirebilirsiniz. Kadınların hayalini sürekli kurduğu ve hayatlarında en güzel en özel anı olan evlenme merasiminde giyeceğiniz gelinliğinde size özel ve muhtesem olmasını istiyorsanız; gelinliğinizi özel olarak diktirebilirsiniz.
2015 En Trend Gelinlik Modelleri

2015 ün en trend gelinlik uygulamalarını da dantel ve tülleri gelinliğinize istediğiniz şekilde uygulayabilirsiniz. Dantel ve tüllerinizi ayakkabılarınızda da uygulayarak daha şık bir gelinlik tasarımı da yapabilirsiniz. Daha çok omuzlarınızın, gogus ve sırt dekoltelerinizin ön planda olacağı gelinlik modellerinde rahatlık ön planda olacak. 2015 gelinlik modellerinde; gelinler daha rahat olacak fakat daha göz alıcı ve şık bir görünümde olacaklar. Hayatınızın en özel anı ve yıllarca unutamayacağınız o güzel gününüzde; hem moda olan hem de size yakışan bir modeli seçip gelinliğinizi almalısınız.

 

Bir önceki yazımız olan Anne Bowen Gelinlik Modelleri 2017-2018 başlıklı makalemizde 2016 Anne Bowen gelinlik modelleri, Anne Bowen ve Anne Bowen gelinlik hakkında bilgiler verilmektedir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here