2014’ün Su Yeşili Pantolon Modelleri

  319 views
  0

  2014’ün Su Yeşili Pantolon Modelleri

  Modanın sadece pantolon kısmını düşünecek olursak fazlasıyla pantolon çeşidi ve bu pantolonların değişik modelleri mevcut. Bu karmaşada sizlere yardımcı olmak amacıyla hazırladığımız bu yazımızda, su yeşili pantolon modellerinden bahsedeceğiz. Her sezon özellikle kadınların tercih ettiği su yeşili rengindeki pantolonlar, bu sezonda tercih edilen modeller arasındaki yerini alacak gibi görünüyor.

  Yazın ince ve açık renkli giysiler altına giyilebilecek en güzel pantolonlardan biri olan su yeşili rengi pantolonların çeşitlerinden bahsedelim…

  Jean su yeşili pantolon; aynı zamanda kot pantolon modeli de diyebileceğimiz bir modeldir. Bu model üstüne giyilecek beyaz bir bluz ve siyah bir ceket güzel bir kombin oluşturabilir. Ayrıca diğer kot pantolonlar gibi üstüne hemen her şeyi rahatlıkla kombin edebilirsiniz.

  Dar su yeşili pantolon; en açık ton bluzlarla tercih edilebileceği gibi üzerine uyumlu bir şal alınarak da kullanılabilir. Bu modelde kot pantolon modeliyle benzerlik taşır.

  Bol su yeşili pantolon modeli ise; İspanyol paça pantolonları andırır ve biraz daha serbest giysiler tercih edilebilir. Örneğin desenli ince gömlek veya yine desenli açık renk bluzlarla kombin edilebilir.

  Saydığımız modelleri su yeşili pantolonların başlıca tercih edilen modelleriydi. Bunların dışında fermuar detaylı su yeşili pantolon, kısa su yeşili pantolon ve yüksek boy su yeşili pantolon modelleri de diğer tercih edilen modellerdir. Bu modellerle de yine açık renk, ince ve desenli giyecekler kombin için düşünülebilir.

  BİR CEVAP BIRAK

  Please enter your comment!
  Please enter your name here