2014’ün En Şık Bayan Saatleri

Posted on Haz 13 2014 - 9:14am by Elif Su
|
Categorized as
Genel
237

2014’ün En Şık Bayan Saatleri

Takı takmak bayanların vazgeçilmez alışkanlıklarından biridir. Takılacak birçok takı vardır ama bunların en önemlisi saatlerdir. Saat eğer kıyafet ile doğru kombin yapılmışsa bir bayanı olduğundan daha dikkat çekici bir hale getirebilir. Aslında birçok saat markası var ve her markanın çeşit çeşit modelleri var. Bir saatçiye girdiğinizde zevkinize ve bütçenize göre seçim yapabilirsiniz. Bizim amacımız kaliteli saat markalarının popüler birkaç modelini sizlere tanıtmak. Şimdi 2014’te hangi bayan saatleri ön plana çıkıyor bunları inceleyelim.

Örneğin; önde gelen saat markalarından Calvin Klein’in gri renkte bileklik tarzında dikdörtgen ortasında saat kadranı olan modeli bu sezon göze çarpıyor. İsviçre yapımı olan bu saat paslanmaz çelikten yapılmış. Bu saatte 30 metreye kadar su geçirmez özelliği bulunuyor.

Bir diğer ünlü saat markası Tissot’un ise yine gri tonda yuvarlak kasa klasik model saati göze çarpıyor. Bu saatte kadran çevresindeki sedefli taşlar çok hoş bir görüntü oluşturmuş. 30 metreye kadar su geçirmezlik özelliği bulunan saatin kilit kısmı deployant modelden oluşuyor.

Son olarak Rado saat markasının güzel bir modelini anlatalım. Siyah renkte, kare kasa, kuvars mekanizma ve seramik kayıştan oluşan bu saat markanın en değerli ürünleri arasındaki yerini almış durumda.

Başta da söylediğimiz gibi zevke ve bütçeye göre değişebilecek seçimler yapılabilir. Hangi saat olursa olsun kıyafetle uyumu her şeyden önemli.

Leave A Response