2014’ün En Güzel Trenç Kot Modelleri

  335 views
  0

  2014’ün En Güzel Trenç Kot Modelleri

  Birçok marka bu sezon için çok güzel trenç kot modellerini vitrinlerine taşıdı. Özellikle Zara, Karaca ve Ramsey’in ürünleri bu sezon çok fazla tercih edilecek gibi görünüyor. Trenç Kotlar daha çok Sonbahar mevsiminde tercih edilse de, markalar yaz içinde çok özel ürünler tasarlamışlar. Şimdi bu sezonun trenç kot modellerinden kısaca bahsedelim…

  Bayanlar için; uzun ve kısa modelleri bulunmakta olan bu sezonun trenç kotları, özellikle ince penye veya body üstünde çok şık durabileceği gibi, terleme sorunu da yaşatmayacaktır. Yaz sezonunda bulunmamızdan dolayı genellikle açık renklere ağırlık verildiği gözden kaçmıyor. Daha çok krem, açık kahverengi veya gri tonların kullanıldığı trenç kotları, değişik pantolon ve eteklerle güzel kombinler oluşturulabilir. Bahsettiğimiz klasik modellerin haricinde, biraz daha günlük yaşantıya uygun olan desenli modellere de ayrıca yer verilmiş. Bunlarda da leopar ve dantel desenleri ön plana çıkacak gibi görünüyor. Ürünlerin uygun fiyatları da bu sezon trenç kotlara ilgiyi arttıracak gibi görünüyor.

  Erkekler için ise; krem rengi ve koyu mavi tonları ön plana çıkan trenç kotlar, bu sezon özellikle kanvas tipi pantolonlarla güzel bir uyum sağlayabilir. Doğru renk seçimleriyle kot pantolonlarla da gayet hoş bir görüntü ortaya çıkacaktır. Erkekler için tasarlanan modellerde biraz daha fiyatlar kabarık olsa da, özellikle bu sezon şık görünmek isteyen erkekler için trenç kotlar iyi bir tercih sebebi olacaktır.

  BİR CEVAP BIRAK

  Please enter your comment!
  Please enter your name here