2014 Yazında Giyilebilecek Elbise Modelleri

  386 views
  0

  2014 Yazında Giyilebilecek Elbise Modelleri

  Henüz o beklediğimiz sıcaklıklara ulaşamasak da, yaz aylarına girdiğimiz şu dönemlerde artık vitrinlerde yazlık elbise modellerini sıkça görmeye başlıyoruz. Şimdi birçok ünlü markaların vitrinlerini süsleyen, bu sezonun elbise modellerini anlatmaya başlayalım…

  Öncelikle belirtmemiz gereken bu yaz, geçtiğimiz yaz aylarında olduğu gibi yine sokaklar rengârenk olacak. Bir kadının giymekten en çok zevk aldığı tarz olan elbiselerinde bu orantıda çeşitlerinin fazla olduğunu söylemekte fayda var. Bu sezon, geçen sezonlara oranla vitrinlerde sarı elbiselere daha fazla rastlamak mümkün. Bunun dışında siyah ve beyaz elbise renkleri de her zaman olduğu gibi bu yazda vitrinlerde ki yerini almış durumda. Düz renklerin yanı sıra desenli elbiselerde yer ve ortama göre tercih edilecek diğer vitrin ürünleri.

  Örnek verecek olursak, yaz aylarını deniz kıyısı tatil bölgelerinde geçirecek bayanların vazgeçilmezi siyah ve beyaz tonlardaki mini elbiseler olacağı kesin. Uzun modellere nazaran özellikle yaz aylarında bayanların giyinmekten en çok zevk aldığı elbiselerden biri olan mini elbiseler deniz kıyısında bir akşam yemeği ortamında son derece dikkat çekici olabiliyor.

  Yukarıda da bahsettiğimiz gibi desenli elbise modellerinin de dışında düz renk elbiselerde de bayanlara farklı seçenekler sunulmuş durumda. Sırtı taş ve püskül detaylı, zincir kemer ve sırt dekolteli, yakası metal detaylı ve yakası taş işlemeli modeller gibi daha bir çok seçenek hanımların karar verme sürelerini uzatacağa benziyor.

  BİR CEVAP BIRAK

  Please enter your comment!
  Please enter your name here