2014 Tayt Modası Tayt Modelleri

  375 views
  0

  2014 Tayt Modası, Tayt Modelleri hepsi ve daha fazlası konumuzun devamında…

  Dümdüz taytlara veda!

  Bir kaç sezondur kadınların gardroplarını süsleyen taytlar bu sezon da moda.. Ancak çok daha renkli ve elbette desenli! Aklınıza gelebilecek her türlü renkle ortaya çıkan taytlar, üzerine giyilen uzun t-shirt ya da tuniklerle kombinlenmeye de devam ediyor.

  Taytlarda bu sezon en çok göreceğimiz ise kuşkusuz desenler. Özellikle çiçek ve şal desenlerini sıklıkla göreceğimiz taytlar geometrik desenlerle de yeni bir yoruma ulaşmış. Rahat hareket imkanı tanıması ve en acil durumlarda bile kurtarıcı olması sebebiyle tüm kadınların yardımcısı olan taytlarda yeni sezon renkleri ise oldukça geniş bir yelpazeye sahip.

  Özellikle pastel tonların üzerine çalışılan çiçekli taytlar soft ve romantik bir hava katarken, etnik desenli canlı renkli taytlar, son derece hareketli…

  2014 Tayt Modası Tayt Modelleri

  Taytların detaylarında da bu sezon farklılıklar var. Fermuar detaylarını taytlarda sıklıkla göreceğimiz gibi, bu sezon dantel de taytların ayrılmaz  bir parçası olacak.

  Mavi, pembe, turuncu ve yeşil taytlar da bu sene her yerde karşımıza çıkacak ve içimizi açacak.

  Giymeye cesareti olanlar kadınlar için uzay desenlerine bile sahip olan iddialı taytlar, kesinlikle düz renkli, basic t-shirtlerle kombine edilmeli ve tüm taytlarda olduğu gibi t-shirtlerin kalçayı kapatmasına ve çok dar olmamasın özellikle dikkat edilmeli.

  Elbette bu renk ve desen cümbüşünün içinde klasikler de bir kenara atılmıyor. Bir tayt klasiği olan siyah her zaman kadınların gardrobunda kurtarıcı olarak baş köşede kalmaya devam ediyor.

  BİR CEVAP BIRAK

  Please enter your comment!
  Please enter your name here