2014 Takı Trendleri

  752 views
  0

  2014 Takı Trendleri
  Kusursuz bir kombin için görkemli aksesuarlar ve kusursuz takılar şart. Geçtiğimiz sezonda oldukça trend olan taşlı takı modelleri, yine bu kış sezonu da egemenliğini sürdürüyor. Large boy aksesuarlar takmak, son birkaç yıldır oldukça popüler… Şimdi ise bunlara üzerinde kocaman “love, bad, cool,happy” gibi bizi temsil eden yazıların olduğu modeller tasarlandı.

  Takılar vazgeçilmezimiz ve bir kıyafette unutulmaması gereken bir aksesuardır.  Biraz kolyelerden söz edelim; kolyelerde,  büyük taşlı boyna yakın modeller, inci boncuklardan tasarlanmış kolyeler, desenli metallerden yapılmış narin görünümlü kolyeler, spor görünümlü renkli taşlarla bezenmiş kolye çeşitleri, büyük yazılarla işlenmiş kolyeler, ince zincirli ve deri detaylı kolyeler trend haline geldi renk olarak da göze çarpan ve kullanılan renkler gök mavisi tonları, bahar esintileriyle gelen yeşilin tonları, metal renkler ve bakır tonları kullanılıyor bu şekilde bayanları cazip etmekle kalmıyor hemen hemen herkesi etkiliyor.
  2014 takı trend

  2014 Takı Trendleri

  Evet küpelerden bahsetmek istiyor, 2014 küpe modasında ise boyna kadar uzanan taşlı kolyeler moda haline gelecek, salkımlı küpeler dikkat çekecek, geçen sezonda kıkırdağı kaplayan küpe modelleri modaydı ve bu yılda bu moda devam ediyor ve eşsiz bir görüntü sağlıyor, büyük küpeler göze çarpacak tabii büyük küpelerde öz güveni ön plana atıyor, bilirsiniz halka küpe modası hiç geçmez fakat bu küçük ince taşlı halka küpeler moda haline gelecek, tabi ki spor küpeleri unutmuyoruz küçük şekillerle ve rengarenk renkleri ile yine bize neşe katacak modeller moda haline gelecek ve vazgeçilmezimiz olacak.
  takı modası

  Sırada bileklik modelleri bulunuyor biraz söz etmek istiyorum. İnce taşlarla işlenmiş bileklikler trend haline geliyor,  çok farklı bir model olarak bu sezon dantel bileklikler göze çarpacak ve çok sevilecek, birkaç defa bileğe sarılan modeller ön plana çıkacak, ve kolyelerde olduğu gibi renkli taşlarla bileklik modası oluşacak. Bu bileklikler saatlerin yanında

  BİR CEVAP BIRAK

  Please enter your comment!
  Please enter your name here