2014 Plastik Ayakkabı Modelleri

  368 views
  0

  2014 Plastik Ayakkabı Modelleri

  Ayakkabı konusunda kadınların oldukça hassas oldukları herkesçe bilinir. Ayakkabı alırken hem şık dursun, hem ayağım rahat etsin, hem terletmesin diyenler kolay kolay ayakkabı beğenmeyebilirler. Kiminin ayağına tam oturmaz, kimi ayağına giydiğini beğenmez, kimi ise kendine yakıştırsa da ayağımı acıtıyor der. Kısacası ayakkabı seçimi her kadın için kolay bir seçim değildir.

  Böyle durumlarda en çok tercih edilebilecek ayakkabı plastik ayakkabılardır. Plastik ayakkabılar hem ayağın şeklini alabilmesiyle, ayakta sıkma veya acıtma gibi bir durum oluşturmaz, hem de ayağı terletmeme konusunda oldukça başarılıdır. Geriye sadece yakışıp yakışmayacağı kalıyor o da kişinin zevkine kalmış bir durum.

  Bu yazımızda kadınlar için plastik ayakkabı modellerini inceledik. Özellikle 2014’te moda olan plastik ayakkabıların en başında delikli ve açık ayakkabılar geliyor. Yaz aylarında bulunmamızla birlikte insanların en çok rahat edecekleri hava alan ayakkabılar olduğundan bu iki model çok tutulacak gibi görünüyor. Bunların yanı sıra özellikle akşam gezmelerinde elbise altına giyilebilecek taşlı plastik ayakkabılar vitrinlerdeki yerini almış durumda. Daha da güzelliğine düşkün kadınların tercih edebilecekleri topuklu modellerde alternatifler arasında. Bu ayakkabılarda renk seçimi genellikle siyah olsa da 2014’te biraz daha renkli modellere ağırlık verilmiş durumda. Örneğin topuklu ayakkabılarda açık pembe, mor ve mavi gibi renkler mevcut. Diğer modellerde ise yine açık pembe ve krem tonları sunulmuş durumda.

  Renkler kişinin zevkine kalmış durumda ama rahat etmek için ayakkabı alınacaksa plastik ayakkabılar son derece ideal görünüyor.

  BİR CEVAP BIRAK

  Please enter your comment!
  Please enter your name here