2014 Pantolon Modelleri

  350 views
  0

  2014 Pantolon Modelleri
  Üst kısmınızı uzun göstererek kusursuz bir görünüme sahip olmak isteyenlerden misiniz? O zaman düşük belli pantolonlar tercih ederek bol bluzlar eşliğinde harika bir kombine imza atabilirsiniz. Eğer bacak boyunuz kısa ise yüksek belli ya da İspanyol paça diye adlandırdığımız modeller ile bacaklarınızı olduğundan uzun gösterebilirsiniz.  Aynı zamanda kontrast renklerden kaçınarak canlı ve desenli modeller seçmeniz formunuz için oldukça ideal olacaktır.

  Bacaklarınızın kalın olduğunu düşünen hanımlardan sanız streç pantolonlardan uzak durarak yüksek belli bağlamalı kumaş modellere yönelebilirsiniz. Bu hususta da dikkat edeceğiniz noktalardan biri ise renk tonlarındaki seçimdir. Krem ve tonları bacağınızı kalın göstereceğinden lacivert ve siyah renklere yönelebilirsiniz. 2013 2014 pantolon modelleri hem şık hem de oldukça rahat edeceğiniz Jeanları öneriyor.

  Kıvrımlı bayanlar için üretilen İspanyol formdaki modelleri yüksek bel ile destekleyerek kusursuzluğa imza atan moda ikonları bunların kalın kemerler ile kombine edilmesini öneriyor. Geniş kalçalara sahip bayanlara ise alt kısmı geniş ve düz kesime sahip jeans lerini kot yelek ile kombin edebilirler. İnce belli bayanlar ise yüksek belli pantolon ve çevresinden uzak durarak düşük bel ve dolgu topuklu ayakkabılar ile orantılı bir görünüme sahip olabilirler. Maksülen bir stile sahipseniz Jean’ınızın paça kısımlarının daraldığı modeller tercih ederek marjinal bir görünüm elde edebilirsiniz. Kumaş pantolon ile bir kombin hazırlamak istiyorsanız simetrik kesimlere sahip koyu tonlarda beli açık bluzlar ile koleksiyonunuza şıklığa adım atabilirsiniz…

  BİR CEVAP BIRAK

  Please enter your comment!
  Please enter your name here