2014 En Güzel Bot Modelleri

  398 views
  0

  2014 En Güzel Bot Modelleri 
  Sonbahar ve kış günlerinde hepimizin ayaklarında yerini bulan botların, sadece ayaklarımızı soğuktan koruduğunu söyleyebilir miyiz?

  Yüzlerce model ve binlerce alternatifleri olan botlar sadece ayaklarımızı soğuktan korumakla kalmıyor, modanın hayatımıza etkisiyle aynı zamanda trend ve şık görünmemizi de sağlıyor.

  Bot modelleri dendiğinde önünüze sayısız seçenek çıkar. Sivri topuklu, dolgu topuklu, topuksuz, taşlı, spor, deri,süet, kısa, uzun ve sayısız nice model…

  Hangi model ve renkte bir bot seçerseniz seçin yapacağınız doğru ve uygun kombinlerle son derece şık bir görünüm elde edebilirsiniz.

  Örneğin hafta sonu, yürüyüşte ya da günlük alışverişiniz sırasında giymek için düz, sade, topuksuz bir botu tayt ve tuniğinizle kombinlerken, akşam eşinizle ya da arkadaşlarınızla dışarı çıkarken kumaş pantolonunuz ile giydiğiniz şık bir ipek bluzu sivri topuklu, ağır bir botla kombin ederek son derece şık ve klas görünebilirsiniz.
  Giyim ve modayla ilgili hemen her konuda olduğu gibi botlarınızın seçiminde de doğru tercih çok önemli. Satın alacağınız botu eğer yağmur ve çamurlu ortamlarda giymek zorunda kalacaksınız muhtemelen süet bir bot doğru bir karar olmayacaktır. Bunun yerine temizliği daha kolay olan deri botları tercih edebilirsiniz. Ayrıca, bot seçerken kaliteli olanlarını satın almaya da dikkat edin. Zira ayak sağlığınız genel vücut sağlınız için çok önemli. Ne de olsa tüm vücudun yükünü ayaklarımız taşıyor.

  2014 En Güzel Bot Modelleri Foto Galeri

  BİR CEVAP BIRAK

  Please enter your comment!
  Please enter your name here