2014 Dockers Marka Pantolon Modelleri

  381 views
  0

  2014 Dockers Marka Pantolon Modelleri

  Birçok ünlü giyim markası 2014 pantolon modellerini sergilemeye başladı. Bizde bu yazımızda Dockers’in 2014 pantolon modellerini incelemeye alacağız. Şık giyinen erkeklerin büyük çoğunluğunun tercih ettiği markalardan biri olan Dockers bu sezonda son derece kaliteli ve göze hoş gelen modeller çıkartmış.

  Boru paça ve dar paça olarak ikiye ayrılan pantolonlarda zengin renk seçenekleri mevcut. Bu yaz özellikle kiremit rengi pantolon ilgi odağı olmaya aday görünüyor. Her yaz sıkça kullanılan krem ve lacivert renkleri bu sezonda caddelerde birçok erkekte görebileceğimiz renkler. Tabi kahverengi tonlarını da unutmamak lâzım. Özellikle açık kahve tonları bazı erkeklerin ilk tercihi olabiliyor. Ayrıca rengin dışında pantolonun cinsi de çok önemli. Mesela kanvas tipi pantolonlar yazın çokça tercih edilebiliyor. Orta yaş grubunun tercih ettiği kadife pantolonlarında popülerliği azımsanmayacak durumda. Bunların dışında dar kesim pantolonlar da erkeklerin tercih ettikleri pantolonlar arasında yer alıyor.

  Peki bu pantolonların nelerle kombin edebiliriz? Mesela dar kesim lacivert pantolonla çok şık bir dar kesim açık veya koyu mavi gömlekler tercih edilebilir. Gri veya krem tonlarında bir kanvas pantolon ile beyaz bir tişört tercih edilebilir.

  Ayakkabı olarak da genellikle kahverengi tonlarının seçilmesi uygun olabilir. Çünkü kahverengi ayakkabı hemen hemen her pantolonun altına giyilebiliyor. Özellikle kanvas pantolon giyen bayların klasik model yerine biraz daha spor model ayakkabılara yönelmesi kendilerini oldukça şık gösterebilir.

  BİR CEVAP BIRAK

  Please enter your comment!
  Please enter your name here