2014 Çiçek Desenli Pantolon Modelleri

  335 views
  0

  2014 Çiçek Desenli Pantolon Modelleri

  Kış aylarında giyilen düz renk ve klasik pantolonlardan sıkıldığımız anlarda, yazın geldiğinin habercisi olan çiçek desenli pantolonları görmeye başladık bile. Yaz aylarında bayanların özellikle iç açıcı renkler tercih ediyor olması, çiçek desenli pantolonların daha çok vitrinlere taşınmasını da sağlıyor.

  Bu pantolonların en güzel tarafı ise, pantolon üstüne giyilebilecek oldukça fazla seçenek olmasıdır. Çünkü çiçek desenli pantolonlar üzerinde birçok renk barındırdığı için, pantolonun üzerine giyeceğiniz penye, bluz veya yazlık gömleklerin renkleri, giydiğiniz pantolonda bulunan renklerden biriyle örtüşmesi yeterli. Dolayısıyla bir pantolonla birçok üst giyim seçeneklerini kullanabilmeniz mümkün.

  Çiçek desenli pantolonlarında diğer pantolonlar gibi dar paça, bol paça, kısa kesim, bol kesim veya dar kesim gibi seçenekleri mevcut. Sevdiğiniz modeli bu pantolonlarda da rahatlıkla bulabilirsiniz.

  Gelelim çiçek desenli pantolonlarla yapılacak olan kombine. Yukarıda da belirttiğimiz gibi üst giyimde önemli olan renk uyumu, bu uyumu yakalayan tüm giysilerinizi kullanabilirsiniz. Burada önemli olan hangi pantolonun altına hangi ayakkabı giyileceği? Mesela dar paça bir çiçek desenli pantolonun altına açık ayakkabı veya sandalet yakışabilir. Aynı zamanda babet ile de dar paça pantolon tercih edebilirsiniz. Bunun dışında bol paça bir pantolonla uzun burunlu ve topuklu model bir ayakkabı sizi çok hoş bir görüntüye büründürebilir.

  Bileklerinize veya boynunuza takacağınız takılarda da gümüş veya altın takılar yerine daha çok el işi boncuk veya taş işlemeli takılar tercih edilmesi daha doğru bir seçim olacaktır.

  BİR CEVAP BIRAK

  Please enter your comment!
  Please enter your name here