2014 Bahar- Yaz Modasında Neler Var?

  372 views
  0

  2014 Bahar – Yaz Modasında Neler Var?

  Mevsimlerin dengeleri değiştiği için bahar ve yaz aylarını daha uzun ve daha sıcak geçiriyoruz. Moda dünyası da bu değişimden etkilenen sektörlerin başında geliyor elbette. Kışlık giysilerin vitrinlerde oldukça kısa kaldığı, yazlık ve baharlık giysilerin daha fazla yer kapladığı günümüzde, gardıroplarda da daha hafif parçalar her zaman çoğunlukta oluyor. Bundan yola çıkarak 2014 bahar ve yaz modasında neler var ve bizi ne gibi sürprizler bekliyor kısaca bir göz atalım.

   Oldukça ılık bir kışı geride bıraktığımız bu günlerde öncelikle birbirinden cazip indirim kampanyalarının bizi karşıladığını söyleyebiliriz. 2014 baharında görmeye alışmamız gereken en önemli detay ise kesinlikle büyük çiçek ve grafik desenleri. Renkler de olabildiğine cesur ve parlak olacak. Etek boyları ne kadar kısalsa da bel yüksekliği makul seviyelerdeki yerini koruyor. Bir dönem sokak modasının en önemli parçasını oluşturan kot ceketler de 2014 baharının serin akşamlarında altın çağını yaşayacak gibi görünüyor. Ayrıca mont ve ince ceketler kolsuz ve elbette yine çiçek desenli elbiseler üzerine de rahatlıkla kombinlenecek. Bir önceki yıl görücüye çıkan dikine siyah beyaz çizgi modası bu yıl da daha çeşitlenerek devam edecek gibi duruyor.

   Metalin ışıltısını ise ayakkabı ve çanta gibi aksesuarlar da daha fazla görebileceğiz. Bahar ve yaz ayları takılarda da renk cümbüşünün kullanılması demek. İpli kolyeler renkli bilekliklerle kombinlenirken, özellikle gece davetlerinde altın ikonlar daha fazla kullanılıyor. Son olarak 2014 baharına uygun kıyafet alışverişini tamamladıktan sonra çantanızı seçerken tarzınızı yine yılın modasına uygun olarak devam ettirebilmek için küçük ebatlı modellere yönelmenizi tavsiye ederiz.

  BİR CEVAP BIRAK

  Please enter your comment!
  Please enter your name here