2014 ayakkabı modası

  418 views
  0

  2014 ayakkabı modası
  Ayakkabılar son yıllarda gittikçe artan koleksiyon ve modelleriyle moda sevenlerin gözlerini dolduruyor. Bu yılda ayakkabılar muhteşem modellerle damgasını vuruyor. Her yaşa, her zevke, her tarza uygun modeller vitrinleri süslüyor. Bayanlar daha çok rahatlığa, şıklığa, kaliteye önem veriyor. Bu nedenle tasarımcılar bunları göz önünde bulundurarak ortopedik, kaliteli, şık ayakkabılar tasarlıyor ve üretmeye özen gösteriyorlar. Bayanlar için bu yıl ki moda ayakkabıları gözlemledik ve araştırdık bilgileri sizinle paylaşacağız. Bir ayakkabı da rahatlık her şeyden önce gelir. Günümüzde bayanların bu konuda hassasiyet gösterdiklerini görmekteyiz. Sadece bir ayakkabının görüntüsü değil kalitesi ve konforu önemlidir. Bu şekilde bayanlarda hareket kolaylığı ve öz güven kazandırır.

  Ayakkabı modasından söz edelim birazda; klasik giymeyi seven bayanlar ve şık görünüme önem veren bayanlar için, 2014 yılı klasik ayakkabı modasında deri platform bağcıklı, rugan topuklu ayakkabılar, klasik sivri burun ayakkabılar, muhteşem dönüşlerinin sinyallerini geçen kış vermişlerdi ve bu yılda burnu hafif sivri ayakkabılar trend haline geldi, sitiletto rugan ayakkabılarda göz kamaştırıyor, moda haline geldi. Modern ayakkabılara gelirsek birlikten bağlamalı platform uzun topuklu ayakkabılar, zımba detaylar göze çarpıyor, burnu açık süet topuklu ayakkabılar, fiyonk detayı da gözümüzden kaçmıyor buda daha çok kullanılmaya başlandı modern ayakkabılarda bunun dışında kemer detayları ayakkabıları süslüyor, Çivi topuklu, demir ince topuklu ayakkabılar modern grupta yer alıyor. Şeffaf modern ayakkabılarda tasarlanıyor ve bu bayanları memnun ediyor ve cazip geliyor.

  Babet modası için erken ama biraz söz etmek istiyorum.sonbahar ve ilkbaharda ilk tercihi olmakla birlikte bayanlara yeri geldiğinde şıklık yeri geldiğinde de spor olma şansını verir. Sade elbiselerin altına giyilebilecek taşlı bir babet iyi bir gece kıyafeti olabilecek niteliktedir.  2014 yılında babet modasında sivri burunlar ön plana çıkacak, sade görünüm olarak tasarlanacak sadece deri, süet ve şeffaf olarak vitrinleri daha çok süsleyecek zımba detaylarda kullanılarak babet modası ortaya çıkacaktır.

  BİR CEVAP BIRAK

  Please enter your comment!
  Please enter your name here