2013 yazına daha şık, güzel görünmek için 6 saç modeli

  684 views
  0

  Yazın ilk demlerini yaşıyor iken, düğün, dernek, mezuniyet, davetler vb. artık daha fazla bir sıklıkla gündeme gelir oluyorlar. Yaza özel yaratacağınız kendi kombinlerinize hitap edecek size 6 şık saç önerimiz var. Artık saçlara daha dikkat etme zamanı.

  1- Kristen Stewart ‘ın karmaşık saç topuzu

  kristen-stewart_karmasik_topuzu

  Önden bakıldığında aslında çok basit gibi görünsede, aslında asıl olay arkada. Yandan fırlamış saç tutamları, arka tarafta rastgele serpiştirilmiş örgüler, ve karışıklığı sağlamış bozulmuş havası veren inişli çıkışlı karmaşıklıkları çok seveceksiniz.

  2- Eva Longoria’nın At Kuyruğu

  eva-longoria_at_kuyrugu

  Yüzü olduğundan ince gösteren at kuyruğu modelleri, her zaman tercih edilen cinsten. Eva bu karesinde, sımsıkı topladığı ve yanlardan bıraktığı , iri dalgalar ile yalnızca gece değil tüm gündelik hayatta kullanılabilir bir at kuyruğu modeli ortaya çıkarmış.

  3- jordin Sparks’ın bohem örgüsü

  jordin-sparks_bohem_orgusu

  Örgü saçlar sizi sıkıyor ise, toplamaktan kaçınıyor iseniz, gevşek şekilde örülen bohem örgüleri tam sizlik. Uzun saçlarınızı gevşek, bozuk, dağınık bir şekilde örüp, yandan sarkıtın. Unutmadan, saçınızın önünden bir kaç tutamı da, yüzünüzün önünden sarkıtmalısınız.

  4- Kristen Dunts ‘un çift topuzu

  kristen-dunst_cift_topuz

  Özellikle genç kesime hitap eden topuzlardan iki tane ufak topuz yapıp, saçlarınız üstüne bir taç bırakarak oldukça dinç ve güzel bir eda yaratabilirsiniz. Ayrıca önden sarkıtacağınız bir tutam da sizi olduğundan daha şık gösterecektir.

  5- Jessica Chastain Romantik Örgüsü

  jessica-chastain_romantik_orgu

  Klasik örgü ve dalgalı olan bu saç modeli her zaman tercih edilen cinsten bir model. Hem salaş hem de çok tatlı durmuyor mu sizce de.

  6- Ashlee Simpson Kısa saç modeli

  ashlee-simpson_kisa_sac

  Son olarak saçlarını uzatmak istemeyenler için Ashlee Simpson gibi yandan ayrılmış, saç modeli hem davetler hem de gündelik yaşam için gayet şık bir seçim. Tabi saç kısa olduğundan yapabilecekleriniz daha kısıtlı ama , yandan ayrılmış bu saç modeline eklenen perçemler oldukça şık duruyor.

   

  BİR CEVAP BIRAK

  Please enter your comment!
  Please enter your name here